YOUTUBE PARA KAZANMA

Youtube Para Kazanma Youtube’ den para kazanmak için 1000 aboneniz ve 4000 saat izlenme sınırını geçmeniz gerekiyor. Düzenli olarak video içeriği üretirseniz ve video paylaşımı yaparsanız 1000 aboneyi ve 4000 saat izlenmeyi kısa sürede aşmış olursunuz. Bu şartları yerine getirmek için öncelikle bir kanal konsepti belirlemeniz gerekiyor. Aboneler sizin ürettiğiniz içeriğe göre geliyor. Ürettiğiniz içerikleriniz onların ilgi alanlarına hitap ediyorsa kanalınıza abone olurlar. Bu yüzden aynı konsepte ve düzenli bir şekilde video paylaşımı yapınız. Para kazanma şartlarını gerçekleştirmeniz durumunda para kazanmaya başlayabilirsiniz. Türk youtuber’ lara baktığımız zaman her 1000 izlenmeye kazançları 5 tl civarında oluyor.10000 izlenmede 50 tl, 100000 izlenmede ise 500 tl kazanç sağlanır. Bu kazançlardan vergi kesintiler olabiliyor. Youtube Kanalı Nasıl Açılır? Youtuube kanalı açmanız için öncelikle bir e posta adresine sahip olmanız gerekir. Öncelikle youtube oturumunuzu açın ve ardından profilinize girin. Kanal oluştura tıklayın. Ve ardından marka hesabınızın adını girin. Gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Ardından profil fotoğrafınızı, marka adınızı kontrol ederek hesabınızı onaylayın. Artık sizde bir youtuber’sınız.

YOUTUBE PARA KAZANMA

Youtube Para Kazanma 

Youtube’ den para kazanmak için 1000 aboneniz ve 4000 saat izlenme sınırını geçmeniz gerekiyor. Düzenli olarak video içeriği üretirseniz ve video paylaşımı yaparsanız 1000 aboneyi ve 4000 saat izlenmeyi kısa sürede aşmış olursunuz. Bu şartları yerine getirmek için öncelikle bir kanal konsepti belirlemeniz gerekiyor. Aboneler sizin ürettiğiniz içeriğe göre geliyor. Ürettiğiniz içerikleriniz onların ilgi alanlarına hitap ediyorsa kanalınıza abone olurlar. Bu yüzden aynı konsepte ve düzenli bir şekilde video paylaşımı yapınız. Para kazanma şartlarını gerçekleştirmeniz durumunda para kazanmaya başlayabilirsiniz. Türk youtuber’ lara baktığımız zaman her 1000 izlenmeye kazançları 5 tl civarında oluyor.10000 izlenmede 50 tl, 100000 izlenmede ise 500 tl kazanç sağlanır. Bu kazançlardan vergi kesintiler olabiliyor. 

Youtube Kanalı Nasıl Açılır? 

Youtuube kanalı açmanız için öncelikle bir e posta adresine sahip olmanız gerekir. Öncelikle youtube oturumunuzu açın ve ardından profilinize girin. Kanal oluştura tıklayın. Ve ardından marka hesabınızın adını girin.  Gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Ardından profil fotoğrafınızı, marka adınızı kontrol ederek hesabınızı onaylayın. Artık sizde bir youtuber’sınız.