Yemek için mutfağa girdi, Gördüğü canlının karşısında donakaldı

Yemek yapmak için mutfağa giren kadın ocağın üstünde gördüğü canlıdan dolayı itfaiyelere kadar aradı. O kadar korktu ki ne yapacağını bilemedi. Peki ya o canlı ne miydi? Aşağıdan okuyabilirsiniz!

 0
Yemek için mutfağa girdi, Gördüğü canlının karşısında donakaldı

Antalya'da yemek yapmak için mutfağa girdiğinde karşısına çıkan yılan yüzünden aşırı korkan M*** K*** İtfaiyeleri arayıp ihbar etti. Bu ihbarı üzerine eve gelen itfaiyecilere "Birbirimizi görünce karşılıklı kaçtık. Umarım çıkıp gider" dedi.

M*** K*** Ocak üzerinde demirlerde dolanan yılan gördü. M*** K*** yılanı görmesi ile birlikte büyük bir korku ile kaçtığını belirtti. Bu şok üzerine direkt 112 acil çağrı merkezini arayıp itfaiyelerin gelmesini sağlamıştır. İtfaiyelerin uzun uğraşlar sonucu bütün heryeri didik didik aramalarına rağmen hiçbir şekilde yılanı bulamamışlardı. Yılan nerede bilinmemesiyle birlikte evde büyük tehlike yaratan bu olay ev sahiplerini ürpertmeye başlamıştı fakat dediklerine göre zaten alışıklardı. İlk kez evlerine yılan girmemiş bundan öncede benzeri bir durumla karşılaşmışlardı. M*** K***'ın bu olay hakkında söylediği son sözler ise şunlardır: "Yemek yapmak için mutfağa girmiştik. Ocağın üzerinde kıvrılan yılanı fark ettim. Ben korkudan odadan dışarıya kaçarken, o da kaçmış. Birbirimizi görünce karşılıklı kaçtık. İnşallah çıkıp gider" 

Umarız ki bir sorun olmadan olay çözülmüştür. Bu tür durumlar için ufak bir tüyo verecek olursak yılanlar sütü çok sever eğer bir sütü kaynatırsanız koksuna gelecektir!

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow