Pinterest'in Kullanıcılara Sağladığı 5 Fayda

Pinterest; birçok kişi tarafından kullanılan, fotoğraf paylaşmaya dayalı ve pek çok konudaki görselin yer aldığı bir sosyal ağ platformudur. İnsanlar bu platformda ilgilerini çeken konulardaki görsellere bakarlar ve bunları isterlerse pano haline getirirler. Pinterest çok çeşitli konularda kaliteli görsellere sahip olduğu için bu durum kullanıcılara birtakım faydalar sağlar.

 0

1. Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu

Pinterest'in popüler başlıklarından biri olan dekorasyon, pek çok kullanıcının ilgi alanında. Yeni dekorasyon fikirleri edinmek, evinizi güzelce dizayn etmek istiyorsanız bu uygulama tam sizlik. Size bu konu hakkında çok iyi fikirler sunabilir.

2. Moda

Moda

Pinterest'in bir diğer popüler konu başlığından biri moda. Uygulamada stil,moda, kombinler vs. hakkında çok çeşitli görseller bulunmakta. Eğer iyi bir kombin yapmak istiyorsanız,yeni bir stile sahip olacaksanız ya da çeşitli kıyafetlere bakmak ve moda hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız Pinterest'te çok güzel pinler bulabilirsiniz. 

3. Yemek

Yemek

Pinterest aynı zamanda pek çok yemek videosuna sahip. Genelde kısa olan bu videolar; size lezzetli, sağlıklı,kolay yapılan ve birkaç malzemeli birçok tarif gösterebilir. 

4. Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları

Eğer telefonunuza, sosyal medya hesabınıza vs. duvar kağıdı arıyorsanız Pinterest'te birbirinden güzel pek çok duvar kağıdı bulabilirsiniz. Aynı zamanda görüntü kaliteleri oldukça yüksek. 

5. Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık

Son olarak Pinterest görüntü paylaşımı odaklı bir sosyal ağ olduğu için eğer fotoğrafçılık yapıyor ve kaliteli fotoğraflarınız varsa Pinterest'te paylaşabilir ve bu fotoğraflarınızı pek çok insana ulaştırabilirsiniz. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow