N'SAKALA KORKUTTU

Beşiktaş'ın futbolcusu Fabrice N'Sakala Gaziantepspor ile oynanan maçta fenalaşmış ve yere yığılmıştı. Bu durum herkesi çok korkuturken sağlık görevlileri hemen müdahale etmiş ve şu an bilincinin açık olduğunu belirtmişlerdir.

N'SAKALA KORKUTTU

Çok Korkuttu

Maç içinde diğer kanatta olaylar gelişirken bir anda yere yığılan ve acı içinde kıvranmaya başlayan N'Sakala çok korkuttu. Oyunun durmasını beklemeden yedek kulübesinden Necip Uysal başta olmak üzere diğer oyuncular ve sağlık ekibi hemen koşarak yanına gelen ilk kişiler oldular ve gerekli müdahaleyi hemen yaptılar.

Akıllara Gomis ve Eriksen Geldi

Bu tarz bir olay ligimizde daha önce Bafetimbi Gomis tarafından yaşanmış ve acil müdahale ile ciddi bir problem oluşmadan önlenmişti. Yeni yakınlarda ise EURO 2020'de Danimarkalı Eriksen'in başına gelmiş ve biraz daha ciddi bir olay olarak cereyan etmişti.

Son Durum

Hayati durumu ile ilgili herhangi bir endişenin olmadığı bilincinin de gayet açık ve rahatça herkesle iletişim kurabildiği belirtildi. Şimdilik endişelenecek hiçbir şeyin olmadığı açıklandı.

Peki Ya Futbol Kariyeri

Bu tarz bir olayın yaşanmasına birçok küçük faktörün sebep olabileceği açıklandı ve futbol geleceği ile ilgili şu an herhangi bir tetkik yapılmadığı ve bu yüzden konuyla ilgili bir açıklamanın şimdi yapılmayacağı belirtildi.