NOODLE

Pratikliği sayesinde, zamandan da tasarruf sağlıyor... Noodle içeriklerinde ; protein, kalsiyum, demir, D vitamini, magnezyum, potasyum, sodyum, diyet lifi, şeker, yağ barındırdıklarıni yazmakta. Muhakkak ki bu içeriklere göre faydası vardır. İnsanlara iyi geliyordur. Fakat uzmanların dediğine göre haftada en fazla iki defa tüketmek doğru.

NOODLE

Kendisini fiili olarak tanıyalı iki veya üç sene oldu. Türkiye' deki dev market zincirlerinden birisinde gördüm ve denemek istedim.

Denedikten sonra baharatları tadı lezzeti hoşuma gitti ve diğer çeşitlerini hatta farklı markaları ve çeşitlerinide denedim.

Zayıflama girişimlerine girdiğim bir dönemde de ne yalan söyleyeyimm abarttım biraz. Sadece bu noodle da değil, diğer birçok hazır üründe içinde ne tür bırsey var bilmiyorum ama her defasında hazır gıdalar insanı çekiyor kendisine...

Pratikliği sayesinde, zamandan da tasarruf sağlıyor...

Noodle içeriklerinde ; protein, kalsiyum, demir, D vitamini, magnezyum, potasyum, sodyum, diyet lifi, şeker, yağ barındırdıklarıni yazmakta.

Muhakkak ki bu içeriklere göre faydası vardır. İnsanlara iyi geliyordur. Fakat uzmanların dediğine göre haftada en fazla iki defa tüketmek doğru. İki defadan fazla tüketmek kalp ve diyabet vb. hastalıklara neden oluyor diyir uzmanlar.

Bu hazır gıdalar için söylenen bu tarz durumlar gösteriyor ki; kendimize ve çocuklarımıza hazır gıdadan ziyade, ev yapımı gıdalara çoğunlukla yönelmeliyiz.