NETFLİX

Dizilerin hepsi her yönüyle hakkını verdiği gibi, oyuncuların oyunculukları da muhteşem ve keyif verici şekilde hakkını veriyor. Dizinin bir bölümünün icinde, izlerken hiç reklam olmaması ve aynı şekilde bölümler veya sezonlar arasında da reklam olmaması harika bir duygu.

NETFLİX

Lupin, Fatma , Cobra Kai, La Casa De Papel, 50 m  gibi izlediğim müthiş dizileri ve muhteşem filmleri ile Netflix beni hayran bıraktığı gibi, birçoğumuzuda kendisini tutku ile izlemeye sevk ediyor.

Netflix te önerilenler arasında gelse de; ilk etapta buna hiç bakmam veya izlemem, hadi neyse bir bölüm bakayım bidaha bakmam ön yargısı ile başladığım izlemelerde; dur şu ikinci bölümede bakayım, üçüncü bölümüde izleyim derken.... Bir bakmışım sezonları merak eder takip eder duruma düştüm.

Dizinin bir bölümünün icinde, izlerken hiç reklam olmaması ve aynı şekilde bölümler veya sezonlar arasında da reklam olmaması harika bir duygu.

Dizilerin hepsi her yönüyle hakkını verdiği gibi, oyuncuların oyunculukları da muhteşem ve keyif verici şekilde hakkını veriyor..

Çok sıkıntılı olduğum ve hayat problemlerimin beni aştığı bir dönemde, çok sevdiğım bir arkadaşımın benide eklenmesiyle girdiğim Netflix film ve dizi dünyasında adeta kendime tutunacak dallar buldum..