MİLLİ EMLAK

Yatırımlarını gayrimenkul şeklinde yapmak isteyenlere, veya bu şekilde kiralık yer temin etmek isteyenlere duyurulur. İlgilenilen satılık veya kiralık için, ihale tarih ve saatlerinin belirtildiği bilgiler de mevcut üstelik.

MİLLİ EMLAK

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı' na bağlı, Milli Emlak Genel Müdürlüğü devlet kurumu,; internet adresi "milliemlak.gov.tr"  olan sitede satılık veya kiralık olarak ev, arsa, tarla, ham toprak, çalılık vb. İlanlara çıkıyor.

Bu siteye bir yıldan fazla olacak bir şekilde üyeyim ve ilanlar şahsi mailime düşüyor. Bu ilanlar il bazında belirli tarihlerde oluyor. Ayrıca; yukarıda internet site uzantısıni verdiğim adrese girdiğinizde, Türkiye il haritası mevcut. Bu haritadaki istediğiniz ile tıklayıp, o ildeki güncel olan tüm satılık veya kiralık ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İlgilenilen satılık veya kiralık için, ihale tarih ve saatlerinin belirtildiği bilgiler de mevcut üstelik. Ayrıca; başvuru yeri ve iletişim kısmında, o menkul ile ilgili o ildeki ulaşılabilcek telefon numarası da mevcut.

İlan açıklamalarında metre kare, devlete ait hisse, menkulün il ilçe köy tam mevkii, hangi kanuna göre satılacağı veya kiralanacağida mevcut. Hatta uydu harita görüntüsü de var. Şeffaf bilgi verildiği düşüncesindeyim. 

Yatırımlarını gayrimenkul şeklinde yapmak isteyenlere, veya bu şekilde kiralık yer temin etmek isteyenlere duyurulur...