KRİPTO'DA YENİDEN YÜKSELİŞ

Kripto Para Dünyası uzun zamandır haber akışları çok sık olmasına rağmen fiyat hareketliliği açısından çok sessizdi. Ve bu sessizliğini BTC ve bazı altcoinler yüzde 5 civarı yükselişler ile bozdular. Bakalım neler göreceğiz

KRİPTO'DA YENİDEN YÜKSELİŞ

Uzun Süren Sessizlik

Kripto paraların heyecan verici durumu kendini uzun süredir sessizliğe bürümüştü. Yapılan çıkışlar, ani düşüşler ve zengin olanlarıyla her daim tartışma konularının içinde hararetli bir şekilde varlığını sürdüren konu adeta unutulmaya yüz tutmuştu. Fakat yeniden canlanması an meselesi.

Tüm Piyasalara Can Geldi

Amerika, Almanya, İngiltere ve Türkiye piyasasında da görülen yükselişler Kripta Para Borsası'nı da çok olumlu etkiledi. Uzun süredir yerinde sayan coinler ve artık gündemden düşmüş konular yeniden canlandı ve hayat belirtisi vermeye başladı.

Hangi Coin Hangi Fiyatlarda

Genel olarak tüm coinlerdeki dalgalı seyiri izlemek, haber vermek ve analiz etmek tabiki de çok zor. Fakat onların temsilcisi olarak BTC ve ETHEREUM'u atarsak sizlere son durum hakkında birkaç bilgi vermek isterim elbette.

BTC 30K dolarlara adeta demir atmıştı ve 30-35 arasındaki sürekli gitgeller mevcuttu. Hatta artık piyasanın içinde bulunan isimler yatırımdan çok sürekli basit al-sat'lara yönelmişti. Ethereum için de yine aynısını söyleyebiliriz. 2K dolara demir atan Ethereum 3 aşağı 5 yukarı hamlesi ile BTC'den pek de bir farkı yoktu. Fakat son zamanlarıdaki yaklaşık yüzde 5'lik bir yükseliş ile BTC 40K dolar sınırını uzun bir süre ardından ilk kez aştı ve bu piyasada yeni olumlu sinyaller olarak algılandı. Etherum ise 2700 dolarlı seviyelere kadar çıktı. Yükseliş genel itibari ile gündemini sürdürürken bazı coinlerdeki hareketsizlik halen sürmekte. Bakalım zaman bize neler gösterecek.

Sizin coinler hakkında bir gelecek görüşünüz var mı?