Kriptoda Son Durum

Bu meme coin neden önemli gelin hep birlikte bu yazıda öğrenelim. İşte o kripto para birimi… Yazılanlar ve arkasındaki o isim kim? Planlar-hedefler ve daha fazlası yazımızda.

Kriptoda Son Durum

Ve karşınızda DOGECOİN..

Neden bukadar önemli?

Dogecoin olarak adlandırılan kripto para birimi önceleri bir tepki,şaka  coin olarak ortaya çıkmıştır.Fakat farklı durumlarla karşılaşılmış olması gçz ardı edilemez.Son 1senede %1000den fazla artış olan bu meme coin,Elon musk tarafından oldukça ilgi çekici hale gelmiştir.Nitekim attığı twetlerle bu kanıtlanmış olmuştur.

PEKİ NEDEN ÖNEMLİ?

Elon Musk'ın yapmış olduğu açıklamalarda Tesla şirleti için bazı parçaları DOGECOİN ödeme olarak kabul edilecek açıklamasından sonra ne denli önemli olduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Öte yandan marsta yaşam konusunda oldukça istekli ve kararlı olan Musk geçtiğimiz aylarda uzaya fırlattığı roketin içinde DOGE yazılı parçalar dikkat çekmişti.Şuanda bu meme coin yatırımcılarının gözleri Muskta...

Elon Musk, yaptığı açıklamalarla çok çarpıcı işlere imza atan bir kişilik. Bir çok defa bu açıklamalarından yargılanan bir insan. Kripto borsasına adeta yön veren bu kişi bir gecede atmış olduğu msjşar ile BITCOİN(BTC) adlı kripto para birini yeni tarihi zirvelere taşımıştı.

Özellikle içeride kalan yatırımcıların gözü kulağı adeta Elon Musk'tan gelecek msjlarda..