KENDİMDEN BİRAZ

Buradaki ilk yazımda biraz kendimden, biraz hobilerimden, biraz da yazı yazma geçmişimden bahsettiğim ufak bir tanıtma yazısı olacak. Umarım kendimi anlatabildiğim kısa ve öz bir yazı olmuştur

KENDİMDEN BİRAZ

Merhabalar :)

İlk yazımda sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Öncelikle adım Kübra, 24 yaşındayım. Üniversiteden Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldum ve şu an bir otelde tam zamanlı çalışmaktayım. Aynı zamanda ikinci üniversite kapsamında İnsan Kaynakları Yöneticiliği okumaktayım.

Hobilerimden bahsedecek olursak; psikoloji ve kişisel gelişim kitapları okumayı çok seviyorum. Müzik dinlemeyi, sevdiğim insanlarla güzel vakit geçirmeyi, gezmeyi seviyorum ben de birçoğunuz gibi.Elimden geldiğince yeni yerler keşfetmek, anılar biriktirmek bana çok iyi geliyor. Aynı zamanda el oyalayıcı aktivitelerden de hoşlanıyorum (örgü, kanaviçe işleme,mandala boyama vs.) 

Küçüklüğümden beri yazı yazmayı severim aslında. Ufak not kağıtlarına hikayeler yazar ve bunları çevreme ve aileme okuturdum. Genel olarak yazdığım yazılardaki duyguları onlara geçirebildiğimi okurkenki yüz ifadelerinden anlayabiliyordum. Ne yazık ki eskiye nazaran bu yeteneğim bir tık köreldiğini hissediyorum. Belki buraya yazdığım içerikler yeteneğimin tekrar ortaya çıkmasına yardımcı olur. 

İlk yazımda anlatacaklarım bu kadar, umarım güzel bir başlangıç olur ve devamı daha da güzel olur. 

Sevgiyle kalın :)