İSMEK EĞİTİMLERİ

Evde kaldığımız bu günlerde uzaktan kurs alabilme imkanı sağlayan İSMEK eğitimlerini kaçırmayın. İlgi alanınıza uygun kursu seçip müsait olduğunuz vakitlerde bulunan kursları seçebilirsiniz.

İSMEK EĞİTİMLERİ

BİLİMDEN PROGRAMLAMAYA , MÜZİKTEN RESİME , SAĞLIKTAN GÜZELLİK İPUÇLARINA KADAR İLGİ ALANINIZA GÖRE HER ÇEŞİT KURS BULABİLİRSİNİZ! ÜSTELİK SERTİFİKALI!!

 İSMEK dersleri başlıyor. 17 Mayısta dersler başlıyor. Kayıtlar devam ediyor. Normalde uzaktan almamızın mümkün olmadığı bu kurslar pandemi dolayısıyla uzaktan yapılacak. Daha önceden gitmek isteyip de gidemediğiniz birçok kursa artık gidebiliriz. Gitar derslerinden tutun yazarlık dersleri, online eğitimde kullanılan programlar gibi herkesi etkileyebilecek çeşitli kurslar bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken siteye girip programların saatine gününe göre size uygun olanı seçmek. Bu fırsat kaçmaz. 
 Kayıtlar 7 Mayısta başlamış ve bu yüzden bazı kurslar tamamen dolmuş bile. Ama hala kayıtları başlamayan ileri tarihte olacak kurslarda var. Şu anda da dilediğiniz birçok kursa kayıt yaptırabilirsiniz. Pandemi de oldukça popüler hale gelen taş boyama aktivetesinin kursu bile bulunmakta. Bu dönemde birçok kişinin kendini keşfettiğini, neyi sevip sevmediğini, ilgi alanlarının oluştuğu bir dönem olarak geçirdiğini biliyoruz. Eğer bu kadar şanslı bir zaman geçirmediysek bu fırsatı değerlendirebiliriz. Sosyalleşmeye de katkıda bulunur.

 En önemli konulardan biride eğitiminize, işinize yönelik aldığınız kursların kurs bitiminde sınavına girerek sertifika alabilme imkanının olmasıdır. Ev hanımları böyle kurslardan aldıkları sertifikalar ile kendi işlerini bile kurabiliyor.
 
  Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek. Kolay gelsin. Sevgiler...