Film/Dizi Önerisi Part 1

Film/Dizi Önerisi Part 1 Birbirinden güzel iki film önerim var.  Birincisi bir biyografi dizisi. “Self made” muhteşem bir biyografi dizisi. Bir diğer öneri ise komedi. İngiliz mizanını sevenlerin beğeneceği bir dizi. Adı “Rake”????

 0
Film/Dizi Önerisi Part 1

Film/Dizi Önerisi Part 1

Birbirinden güzel iki film önerim var.  Birincisi bir biyografi dizisi. “Self made” muhteşem bir biyografi dizisi. Bir diğer öneri ise komedi. İngiliz mizanını sevenlerin beğeneceği bir dizi. Adı “Rake”. 

Self made;  Sarah Breedlove, fakir  ve saçlarını kaybetmiş bir çamaşırcıdır. Sarah, Addie'ye pazarlamacı olmak istediğini söyler fakat Addie, hiçbir kadının onun gibi birine benzeyen birinden bir ürün satın almak istemeyeceğinden,  çamaşırcılığa devam etmesini söyler. Sarah sinirlenir ve kendi markasını kurar. İşlerin ve satışların iyi olmasını rağmen Sarah daha fazlasını ister. Tüm ailesini Indianapolis'e taşımaya karar verir.  Addie kasabaya gelinceye kadar Sarah’ın işleri ve satışları oldukça iyiydi. Addie kasabaya geldikten sonra Sarah hırslanır ve Addie ile rekabete girer bir alana bir bedava kampanyasını yapar fakat siparişleri yetiştirme çabasından evi yanar..... Gerçek bir hikayeden uyarlanılmıştır. Hırs, azim, istek bu dizide her şey var. Mutlaka izlenmesi gereken dizilerden biridir.

 Rake; Alkolik, uyuşturucu bağımlısı bir adet avukat var. Eski karısı, yeni karısı, sevgilisi derken çok karışık bir hayati var. Kendisi pisliğin  teki. Meslek taşları tarafından da hiç sevilmez fakat çok zeki bir avukattır. Dizide her bölümde  avukatın çözdüğü  bir davası oluyor. İlk  bölüm  sıkıcı olabilir daha sonra ki bölümleri ise sarıyor.

 

 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow