FİLENİN SULTANLARI ÇEKYA KARŞISINDA

Daha önce Hollanda'yı 3-0 ile geçen Filenin Sultanları çapraz eşleşmede grup 4.sü Çekya ile eşleşti. Daha önceki mücadelelerde net bir üstünlük ile oyuna hakim olan millilerimizin şimdiki rakibi son sekizde Çekya.

FİLENİN SULTANLARI ÇEKYA KARŞISINDA

Son olarak Eda Erdem Dündar'ın şov yaptığı karşılaşmada millilerimiz Hollanda engelini 3-0 ile geçmiş ve çaprazdan grup 4.sü Çekya ile eşleşmeyi başarmıştı. Sırbistan, Bulgaristan, Romanya ve Hırvatistan'ın düzenlediği turnuvaya adeta hakimiyet kuran milli takımımız için fazla bir analize ihtiyaç yok. Muhtemelen bizi zorlayabilecek rakiplerle yarı final veya final aşamasında karşılaşacağız. Oyuncularımızın şu an form ve özgüven durumu gayet yerinde konsantrasyon konusunda bir problem yaşamaz isek rahat bir galibiyet ile üst tura atlayabileceğimizi düşünüyorum.

Maç bugün saat 17:30'da oynanacak ve şifresiz ulusal kanaldan verilecek. Yani voleybola ilgili tüm sporseverler izleyebilecek. Umarız her iki tarafın da şansız bir fiziksel probelem yaşamadan bitireceği güzel bir mücadele olur izleyecek olan herkese şimdiden iyi seyirler dilerim.