Eğitimin yaşı yoktur

Eğitim ömür boyu devam eder . Üniversite okumak bir aşktır.Bunu imkansızlıklardan dolayı gerçekleştirememişsen ileri yaşlarda yakalayabileceğin fırsatları değerlendir

 0
Eğitimin yaşı yoktur

      Üniversite okumak bazılarımız için bir aşktır.İmkansızlıklar yüzünden okuyamayıp bu fırsatları kaçıranlar olabilir.İçimizde bir ukde olarak okuma isteği kalır.Hep çocuklarımızın okumasını isteriz.Özellikle olmak istediğimiz ancak yapamadığımız meslekleri çocuklarımızda görmek için çabalarız.

     Unutmayalım ki okumanın ,eğitim almanın yaşı yoktur.İçimizde hissettiğimiz eğitim alma isteği bizi çok ileri taşıyacaktır.Başarılara imza atmak,en önemliside yapmak isteyipte yapamadığımız bir ukdeyi gerçekleştirmek bizi çok mutlu edecektir.

       Kendi hayallerimizi kendimiz gerçekleştirebiliriz.Çocuklarımızın hayalleri bizimkiyle aynı olmayabilir.Bırakalım onlarda kendi hayallerini gerçekleştirsinler.Sizlere tanınmayan fırsatları bizler evlatlarımıza tanıyalım.Önlerini açalım.Karşılarında değil yanlarında olalım.

      Haydi bu sene sizin için başlangıç olsun.Kitap okuyarak başlayalım.Hergün düzenli kitap okuyalım.Eğitim yazılarını takip edelim.Üniversite sınav zamanı geldiğinde kendimize bir fırsat verelim.Haydi bir kere daha deneyelim.Umutla yolumuza devam edelim. Yılmadan devam.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

zekzek80 fikirlerimi paylaşalmek platforma dahil olmak istedim