Aşık Etme Yolları (Garanti)

Hoşlandığınız bir kişinin size karşı da bir şeyler hissetmesini istiyorsanız bazı davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekir. Hadi gelin hep beraber bakalım bunlara..

Aşık Etme Yolları (Garanti)

Bazen karşımızdaki bir insana karşı ilgi duyarız. Aynı duyguları onun da kendimiz için hissetmesini isteriz. Kimi zaman bunu başarır kimi zaman ise bu ilginin sonu hüsranla biter. Peki böyle bir sonla karşılaşmamak için ne yapmalıyız ? Gelin hep beraber okuyalım.

Öncelikle karşınızdaki kişiye karşı olan duygularınızdan emin olmalısınız. Hareketlerinizle veya konuşmalarınızla hislerinizi ona belli etmelisiniz. Unutmayın ki hiç kimse ne istediğini bilmeyen bir insanla geleceğe dair adım atmak istemez. 

Cesaretli olun. Bu hayata sadece bir kez geliyorsunuz ve yarın ne olacağını asla bilemezsiniz. Fırsatını bulduğunuz her an karşınızdaki kişiyle ilgilenin. Onun söylediği her kelimeyi dinleyin ve onu anlamak için elinizden geleni yapın.

Kendinize güvenin. "O bana bakmaz, çok farklıyız onunla benimle asla beraber olmak istemez " demeyin. Bazen küçük bir gülümseme bile karşınızdaki kişiyi etkilemeye yeter de artar bile. 

Kendiniz olun. Karşınızdaki insan kim olursa olsun kendinizi değiştirmeye çalışmayın. Bırakın sizi olduğunuz gibi kabullensin ve sevsin. Eğer sizi değiştirmeye çalışıyorsa o kişi size karşı bir şey hissetmiyordur. 

Sevgi böyle bir şey değilimdir zaten ? Onu her haliyle veya sadece bir göz kırpmasıyla bile sanki etrafınızdaki kalabalığın içinde sadece o varmış gibi hissetmek. 

Ona karşı kendinizi açıklamaya çalışmayın. Sizi merak etsin ve o sizi, yaşantınızı, duygularınızı veya size dair her şeyi öğrenmek istesin. 

En önemlisi ise göz temasından asla kaçınmayın. Gerekirse saatlerce konuşmadan gözlerine bakın. Bırakın kelimeler dudaklarınızdan dökülmeden gözlerinizden aksın. Gözlerinin içinde kaybolun...

Bunu okuyan güzel insan sen iyi birisin, onun için çabalamaktan asla çekinmiyorsun bu yazıyı okuyarak. 

Umarım her dileğin bir gün gerçek olur...