8 FİLM VİZYONDA!

16 Temmuz 2021 tarihi itibari ile Türkiye'deki sinema salonlarında 8 film vizyona girdi. Bu filmlerden 3'ü yerli ve kalan 5'i yabancı filmlerdir. Bakalım sinemaseverleri salonlarımızda hangi filmler bekliyor? Detaylar haberin devamında

 0
8 FİLM VİZYONDA!

Türkiye'ye gelen ve vizyona girmek için bekleyen filmler şimdi sahnesini aldı ve salonlarda gösterime girecekler. Bakalım salonlarda bizi hangi oyuncular ve hangi filmler bekliyor.

Paris'te Bahar

Romantik komedi ve dram ile harmanlanmış filmde Suzanne Lindon, Arnaud Valois ve Frederic Pierrot gibi isimler yer alıyor. Baklım ülkemizde ne kadar rağbet görecekler.

Protesto

İsmi ile iddialı bir giriş yapan film ikinci kez seyircilerin karşısına çıkacak. Bakalım bu sefer nasıl bir başarı yakalayabilecekler.

Sessiz Bir Yer 2

Korku ve gerilim alanında bulunan devam filmi bakalım 2. filmi ile bize neler verebilecek?

Çılgın Ortak

Yerli komedilere bir yenisi daha eklenirken oyuncu kadrosu fena da olmayan film bakalım nasıl bir etki uyandırabilecek?

Space Jam: Yeni Efsane

Şüphesiz gişesinin en fazla olmasını beklediğimiz süperstar Lebron James'in oynadığı merakla beklenen film de salonda yerini aldı. Her ne kadar bir devam filmi niteliğinde olsa da hedefler ve beklentiler büyük.

Özgür Ruh

Tüm yaş grubuna hitap eden ütopik gerçeklik ile bağdaşan film, yumuşak bir akışa sahip gibi görünüyor. Bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

Şafak Vakti

Film hakkında bilgi edinmek için kapak fotoğrafına bakmanın yeterli olduğunu düşünüyorum. 15 Temmuz zamanında yaşanılanları konu edinen film bakalım nasıl bir etki yaratacak?

Vay Babam Vay

Farklı bir konu ve farklı bir yerli komedi filmi bakalım diğerlerinin arasından sıyrılıp farkını ortaya koyabilecek mi?

Sizin bu filmler arasında en çok beklediğiniz veya en başarılı olacağını tahmin ettiğiniz filmler hangileri?

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow