15 Temmuz'la ilgili Alpman’ın Iğdır’la ilgili duygusal düşüncelerini yansıtan

Iğdır eski vefalı valisi sayın Turgay Alpman’ın Iğdır’la ilgili duygusal düşüncelerini yansıtan ifadeler : 15 Temmuz...  15 Temmuz'la ilgili Alpman’ın Iğdır’la ilgili duygusal

 0
15 Temmuz'la ilgili Alpman’ın Iğdır’la ilgili duygusal düşüncelerini yansıtan
15 Temmuz'la ilgili Alpman’ın Iğdır’la ilgili duygusal düşüncelerini yansıtan

Iğdır eski vefalı valisi sayın Turgay Alpman’ın Iğdır’la ilgili duygusal düşüncelerini yansıtan ifadeler :

15 Temmuz... 

     15 Temmuz…İlk selanın okunduğu anlarda İl Emniyet Müdürlüğünde gerekli görüşmeler, çalışmalar ve koordinasyonların yapılmasının hemen akabinde meydana indiğimiz Merkez Karakolu önü... Bu resmin çekildiği anın sonrasında, yaşanılanların özünde ortak bir paydamız var: O da, Sayın Cumhurbaşkanımızın da sıklıkla ifade ettikleri gibi "tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" diye sembolleştirdiği değerleri özümsememiz ve bu değerlerden en zor zamanda bile asla taviz vermeyecek olmamızdır. 
   Iğdır ve Iğdırlılar o gece ve sonrası demokrasi nöbetlerinde bu ortak paydanın anlamını ve değerini yürekten hissetmiş ve mezhep ve köken gözetmeden meydanlara koşmuş, büyümüş ve bütünleşmiştir. 
   İşte, milletçe hepimizin de görmek istediği böylesine bir güzel heyecan ve bütünlüğü gösteren, kapak resmimde de görülen bu güzel tabloyu yapan Iğdır'a ve Iğdırlılara ne kadar teşekkür etsem azdır. 
Turgay Alpman

Not. Sayın valimiz Iğdır'lı sizi unutmuş değil, şükran duyguları beslemektedir.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Tahirkavri Tahir Kavri, Haber Medya Gurubu Iğdır temsilcisi Cep: 05347170129