1 Haftada zayıflatan elma sirkesi

1 Hafta içinde hızlıca kilo vermek istiyorsanız, pandemi zamanında aldığınız kiloları geri vermek istiyorsanız, kendinizi yaza hazırlamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken elma sirkesi içmek.

1 Haftada zayıflatan elma sirkesi

Pandemi zamanında birçok insan evde kaldığı için kilo problemleri yaşıyor. Bunun üstüne hepimiz yaza fit olarak girmek istiyoruz ama evde kalmamız, hareketsiz yaşamımız buna engel oluyor. Üstüne spor salonları da kapalı olunca böyle bir dönemde kilo vermenin tek çözüm yolu olarak diyet yapmak kalıyor. Fakat elma sirkesi sayesinde diyet yapmadan, gündelik yeme içme düzeninizi bozmadan kilo vermeniz mümkün. 

Yapılan çalışmalarda 1 hafta boyunca aç karnına 1-2 yemek kaşığı elma sirkesi içen insanların kilo verdikleri görülüyor. Üstelik normal yeme içme düzenlerine devam ediyorlar. Sizde kilo vermek için elma sirkesini kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aç karnına 1-2 yemek kaşığı elma sirkesi içmek. Diş sağlığınızı korumak adına pipetle içmeniz daha sağlıklı olur. Tek başına tadı kötü olduğu için uygulayabileceğiniz bazı tarifler:

   1-Limonlu elma sirkesi

      Bir bardak su koyduktan sonra içine yarım limon sıkın, ardından 1-2 yemek kaşığı elma sirkesini içine döküp karıştırın.

  1. 1-2 Yemek kaşığı elma sirkesi
  2. Yarım limon
  3. 1 Bardak su

   2-Tarçınlı elma sirkesi

     Bir bardak su koyduktan sonra içine 1 çay kaşığı tarçın atın ardından,1-2 Yemek kaşığı elması sirkesini içine döküp karıştırın.

  1. 1-2 Yemek kaşığı elma sirkesi
  2. 1 Çay kaşığı tarçın
  3. 1 Bardak su 

     İsterseniz bu zayıflama yönetimini 1 ay boyunca uygulayabilirsiniz. Ne kadar fazla uygularsanız o kadar kilo verirsiniz. 1 ay boyunca uygulamadan,1 hafta içinde de bu yöntemi uygulayarak gündelik yeme içme düzeninizi bozmadan kilo verebilirsiniz. Tabiki sadece elma sirkesine güvenerek yeme içme düzeninizde aşırıya kaçmayın.