Üsküdar'da Camiye Alınmayan Kadınlar

Artık camilere kimin girip kimin çıkacağına karar vermeye başlamışlar.Benzer atışmaları iran videolarında görmüştüm daha önce,Bu şahıs kadını şeytanlaştıran, hakir gören ve sosyal yaşamdan uzak tutmayı amaç edinen bir cehaletin ürünü. Bu zihniyete bir açıklama yapmak yersizdir, zaman kaybıdır.

Yobaz insan yobazdır, değiştiremezsin geliştiremezsin.Beyinleri saman dolu nasıl insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz nasıl bir hale geldik cidden anlamıyorum.

Kadın erkekle aynı safta olmadığı sürece, vakit namazlarını da girip gayet de camide kılabilir. Camilerde kadınlara ayrılan ayrı bir bölüm vardır, cemaatin arkasında ya da caminin üst katında. Özellikle kadınlar girsin diye yapılan yer varken, sen kim oluyorsun da kadın camiye giremez diye camiden kadın kovuyorsun ki?

Kadın ya da erkek fark etmeksizin bu yobazlıkla devam ettikleri sürece camiye gelecek olanları tam tersi dinden soğutacaklar. Gerçi epeydir yaptıkları bu da neyse.

Bu toplumların temelini oluşturan her şeye zarar veren insan fıtratına ait eksiklerdir. Dinler bunu "ahlak" ile oturtmaya çalışsa da insana "ahlak" kaideleri ağır gelir. Dini orasından burasından çekiştirerek yaşamaya ve başkalarına dayatmaya çalışır. Asıl imtihan bunlardır.

Atatürk’ün ne yüce bir lider ve ön görü sahibi olduğunu Bu örnekler kanıtıdır.

 Türk kadını şeriatı savunurken 10 defa düşünmelidir.GAZİ MAREŞAL MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün sağladığı laiklik ve tam vatandaştan sayılma ile yaklaşık 90 yıldır,modern çağın gerektirdiği gibi her hakka sahipler

Laikliğe ölesiye sarılmazlarsa, aynı sapkın islamcılar, burkayla da gezseler neden sokağa çıktılar diye kendilerini tekbir çekerek kırbaçlayacaklar.