RESİM KOLAJLAMAK İÇİN 5 UYGULAMA

Günümüzde sosyal medya sayesinde 'mobil' fotoğrafçılık akımı oldukça popüler olmaya başladı. En güzel anları ölümsüzleştirmek için çektiğimiz fotoğraflarımızın daha iyi görünmesi için kullanabileceğiniz 4 uygulamalayı sizlerle paylaşmak istedim... 

RESİM KOLAJLAMAK İÇİN 5 UYGULAMA
RESİM KOLAJLAMAK İÇİN 5 UYGULAMA
RESİM KOLAJLAMAK İÇİN 5 UYGULAMA

1.REMİNİ

Resmi kalitesini üst zirvelere çıkaran harika bir uygulama.Ücretsiz her e posta adresinizle 5 defa kullanma hakkına sahipsiniz dilerseniz ücretini karşılayıp satın da alabilirsiniz.Çok özel bir anı yakalayıp kaydırmışsanız anında çözünürlüğünü keskinliğini yükseltiyor sonuna kadar öneririm.

2.FaceApp

Eğer siz de photoshoplar dan hoşlanıyor ama çok da belli olmasını istemiyorsanız FaceApp tamamen sizin için yapılmış.Üstelik önceden ücretliydi şimdi ücret ödemeden sadece reklam izleyerek istediğiniz kolajı Shopu yapabiliyorsunuz

3.PicsArt Photo Editor

Kullanmayan varmı bilmiyorum fakat gözüm kapalı tavsiye edeceğim android uygulamasıdır. özellikle lomo efektleri sevenler için çok faydalı ayrıca fotoğraf düzenleme için pek çok seçeneği var Hatta amacı sadece bu olan uygulamalardan daha çok.Ayrıca paylaşım seçenekleri de bol haftalık yarışmalara katılabiliyorsunuz, o haftanın temasına uygun fotoğraflarınızı paylaşıyorsunuz. takip listeniz ve takipçileriniz var, çeşitli etiketler altındaki fotoğraflara, kişisel galerilere ulaşabiliyorsunuz gibi standart şeyler de var. denemekte fayda var. 

4.Snapseed

Bunu indirmemiş olmanızı düşünmek bile istemiyorum :) Tamamen ücretsiz ve içinde birsürü edit programı var bence bu telefonunuzda olması gereken en mühim uygulama :)

5.Photo Grid

Eğer kolaj yapmaktan çerçeve yapmaktan hoşlanıyorsanız PhotoGrid uygulamasını tavsiye ederim..