İnternette Stres Atmak

Bazı insanlar internette stres atmak için site site dolaşırlar. Birbirinden ilginç siteler bulabileceğimiz internet bize bu konuda birçok örnek sunuyor. Bunun gibi üç site için yazımı okumaya devam edebilirsiniz.

1. BuzzFeed

BuzzFeed

BuzzFeed Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir internet medya, eğlence ve haber sitesidir. Site, 2006 yılında Jonah Peretti ve John S. Johnson III tarafından viral içeriği izlemeye odaklanmak amacıyla kurulmuştur.

Hem ingilizcenizi geliştirmeniz açısından hem de okurken eğlenmeniz için çok kullanışlı ve güzel bir site. 

Eğlenmeniz adına kısa testler bulunan bir bölümü de var. Haberleri bile okurken zevk alacağınız bu siteye göz atmayı unutmayın.

2. Bored Panda

Bored Panda

Bored Panda, "hafif ve zararsız konular" hakkında makaleler yayınlayan bir Litvanya web sitesidir. O zamanlar Vilnius Üniversitesi'nde işletme öğrencisi olan Tomas Banišauskas tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Sitede gezinirken okuduğunuz karikatürler olsun, gördüğünüz fotoğraflar olsun hepsi size çekici gelecek ve kendinizi sitenin içinden çıkamaz halde bulacaksınız. 

3. Reddit

Reddit

Reddit, Conde Nast Digital şirketine ait bir sosyal haber, tartışma sitesidir. Siteye kayıtlı kullanıcılar bağlantı, metin, fotoğraf ve video içerebilen gönderiler paylaşabilir, diğer kullanıcılar da bu gönderileri oylayarak gönderinin sayfada üste çıkmasını veya alta inmesini sağlayabilirler.

Bu siteler arasında eminim ki Reddit'i duymuşsunuzdur.

Aralarında Türkiye'den kullanıcıların da bulunduğu bu sitede dolaşırken karşınıza ne çıkacağını bilemiyorsunuz. Yabancı ülkelerin gönderilerinde dolaşmanızı tavsiye ederim. Türkiye'de benim karşıma çıkan birçok post fazla absürttü. Tabi diğer ülkelerin gönderilerinde de bu tarz absürt şeyler çıkabiliyor ama bize oranla daha az gözüküyor.

UMARIM BU SİTELERDEN BİRİ STRES ATMANIZA YARDIMCI OLABİLİR. SAĞLIKLA KALIN.