HELP STEPS İLE ADIMLARINI İYİLİĞE ÇEVİR !!

Help steps nedir, adımlarını nasıl bağışlarsın ? Yardım kurumları, dernek yada spor kulubü..

HELP STEPS İLE ADIMLARINI İYİLİĞE ÇEVİR !!

 Tek   yapaman gereken yürümek.. Adımlarınla bir ihtiyaç sahibine umut ışığı olmak elinizde..

             Play Store yada Apple Store'dan indireceğiniz Help Steps uygulaması, ücretsiz olarak yüklenebilen bir sağlık uygulamasıdır. İnsanların hareketsizleştiği bir çağda yaşıyoruz ve bu hareketsizlik bir süre sonra bir takım rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Amaç, hareketsizleşen hayatımıza hareket katarak daha sağlıklı bir hale getirmek ve bu baglamda adimlarımızı da değerlendirebilmek. Yani sadece kalori yakmak için değil, bağış yapmak için de yürümek.. ne kadar güzel.. İşte Help Steps uygulaması kullanıcıların attığı her adımı, 'bağışa' çeviriyor.

           Uygulama , telefonunuzun HealthKit anlık olarak atılan adımları görüntülüyor, tek yapmanız gereken gün bitmeden Help Steps'i HS'ye çevirmek ve bu da kısa bir reklam izleyerek oluyor.

         İlk olarak telefonunuza uygulamayı indiriyorsunuz, adım sayarınızı uygulamaya bağlıyorsunuz, daha sonra adımlarınız otomatik olarak uygulamaya geçiyor.

          Birinci kısımda, adımlarınızı bağışlayabileceğiniz kısımdır. "Adım bağışla" dedikten sonra çıkan kuruluşlardan ( Fenerbehçe, Beşiktaş, Kansersiz Yaşam Derneği,  ahbap, Haçiko, İhtiyaç Haritası, Akut ..) istediğinize basıyorsunuz. Bilgi almak isterseniz ise "bağış yap" butonunun hakkında kampanya detayları yazmaktadır.

            İkinci kısım cüzdan kısmı, burada mevcut olan hs adımlarınızı,  ve bağış yaptığınız hs'leri görebilirsiniz. Bunun dışinda günün en çok adım atanlarınıda görmeniz mümkün.

           Üçüncü kısımda ise burada ise attığınız adımlar gözükmektedir.Adımlarınızı dönüştürmek için, "dònüştür" butonuna basıp "hs adımına çevir ", dedikten sonra adımlarınız hs adımına çevrilir. Bir nevi sanal paranız varmış gibi düşünün.. "bonus videosu" butonuna basıp reklam izlersenizde size 200hs verir.

          Adımlar nasıl bağışlanıyor diye soracak olursak ise; izlediğiniz reklamların gelirinin bir kısmı uygulamaya, bir kısmıda bağışa gitmektedir. Yapılan bağışların dekontları instagram sayfalarında paylaşılıyor.

https://youtu.be/Ai2hBdG3uDk