HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK 5 TELEFON UYGULAMASI

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiği günden beri bizim ayrılamaz bir parçamız oldu. Boş vakitlerimizin tamamı hatta işlerimiz bile o akıllı telefonlara bağlı. Peki bu telefonları kullanarak hayatımızı nasıl daha kolay hale getirebiliriz?

1. WHISTLE/ REAL WHISTLE

WHISTLE/ REAL WHISTLE

BİLİYORSUNUZ Kİ DEPREM SON ZAMANLARDA ÜLKEMİZDE OLDUKÇA ÇOK. UYGULAMAYI AÇIP BASTIĞIMIZDA OLDUKÇA YÜKSEK BİR SESLE SES ÇIKARTMAYA SAHİP. BÖYLELİKLE ACİL BİR DURUMDA YA DA BİNA ALTINDA MAHSUR KALDIĞIMIZDA İNSANLARIN BİZE ULAŞMASI DAHA KOLAY HALE GELECEKTİR.

2. FOREST

FOREST

DERS ÇALISAN ÖĞRENCİLER İÇİN HARİKA BİR UYGULAMA. DERS ÇALIŞTIĞINIZ SÜRECE AĞAÇ YETİŞTİRİYORSUNUZ VE EĞER DÜZENLİ DERS ÇALIŞMAZSANIZ AĞAÇLARINIZ ÖLÜYOR. BU SAYEDE SİZİ DERS ÇALIŞMAYA İTEN BİR UYGULAMA. AYRICA DERS ÇALIŞIRKEN SÜRE TUTUP DİNLENDİRİCİ MÜZİKLER DİNLEYEBİLİYORSUNUZ.

3. PİCS ART

PİCS ART

BU UYGULAMA SAYESİNDE FOTOĞRAFLARINIZI DAHA GÜZEL HALE GETİREBİLİYORSUNUZ. İSTENMEYEN NESNELERİ KALDIRMAK, EFEKT EKLEMEK, BULANIKLAŞTIRMA, ÇIKARTMA EKLEME, ARKA PLAN DEĞİŞTİRME GİBİ BİR ÇOK GÜZEL VE ÇOĞU ÜCRETSİZ OLARAK İMKAN SUNMAKTADIR.

4. BEDTİME CALM AND RELAX

BEDTİME CALM AND RELAX

MÜZİKLE BİRLİKTE UYKUNUZU DA DÜZENLEYEN BİR UYGULAMA. MEDİTASYON GİBİ DAHA İYİ UYUMANIZI SAĞLAYACAK. UYKUYA DALMAKTA ZORLANAN ARKADAŞLARA ÖNERİRİM.

5. WATTPAD

WATTPAD

ÜCRETSİZ VE BİNLERCE KİTAP OKUMANIN ADRESİ.