Covid-19

Dünyayı saran salgın ile ilgili güncel konuşma bilgi birikimi ve tavsiyeler insan o duruma düşünce ciddiyetini anlar bana bulaşmaz demeyin. Ve söylediğim hiçbir şeyi düşünmeden yargılamanızı istemem.

Covid-19

1 seneyi aşkın bir süredir ülkemizi kasıp kavuran covid-19 salgını gücünü kaybetmeden hızla ilerliyor.

Bitirmek tabi ki bizim elimizde çok basit işin yoksa fazla kalabalığa girme maskeni tak dışarıda 1-1,5 saatten fazla kalmamaya çalış mesafeni koru.

Buda bir sınav mahiyetinde Allah tarafından bize yapılan bir sınav ilk dönemlerde sen camii ye gidemiyordun Allah'ın evine bile gitmene izin vermedi bu salgın bu salgın yüzünden annene babana rahat rahat sarılamaz oldun çocuğuna herhangi bir canım dediğin insanlara 

ama sen ey insanoğlu sen ne yaptın yılbaşı gecesi koşa koşa girdin büfeye yine doldurdun zulayı çıktın sanki bunun hiç hesapları sorulmayacakmış gibi sen gittin yılbaşı gecesi dedin ki toplanın bizdeyiz tombala oynayacağız ve aynı zamanda şunu yaptın biranı kahveni yudumlarken şunları söylüyordun ''ne zaman bitecek bu pandemi ya'' böyle gaz kesmeden devam ettiğimiz sürece kolay kolay bitecek gibi görünmüyor.

Hepinize çok teşekkür ederim.